INFORMACJE DLA RODZICÓW

Dnia 28.09.2018- piątek- do naszego przedszkola zawita fotograf i będzie robił zdjęcia naszym pociechom- godzina 10:00 :)

Dnia 27.09.2018- czwartek- odbędą się zajęcia z zooterapii. Naszymi gośćmi będą alpaki :)

Dnia 26.09.2018- środa- odbędzie się zebranie organizacyjne z rodzicami. Zapraszamy wszystkich na godzinę 16:30.

Dnia 25.09.2018- wtorek- wychodzimy do OKSiR-u na aucyję muzyczną. Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola na godzinę 8:00. Dziękujemy :)

Dnia 24.09.2018- poniedziałek- w naszym przedszkolu będziemy gościć Pana Policjanta.