Przydatne informacje od A do Z

Trwa nabór dzieci w wieku   2,5 - 6  lat .
W momencie, gdy będziesz już gotowy zapisać do nas swoje dziecko, prosimy o umówienie się z nami na spotkanie, abyśmy mogli Ci w tym pomóc.

Będziemy szczęśliwi, że możemy poświęcić czas aby dostarczyć Ci informacji na temat wszystkiego, co powinieneś wiedzieć oraz o potrzebnych dokumentach.

Możesz umówić się z nami na spotkanie dzwoniąc  na nr 888 864 535 , 668104351 lub składając wypełnioną kartę zgłoszeniową dziecka ( pobierając ją w zakładce : dokumenty do pobrania/ karta zgłoszeniowa dziecka do Przedszkola Niepublicznego Kangurek )   osobiście lub na adres mailowy:  kangurek543@wp.pl

Jesteś u nas zawsze mile widziany!

GDY DZIECKO JEST CHORE

Małe dzieci często chorują. Aby chore dziecko szybciej powróciło do zdrowia, oraz uniknąć zachorowania innych dzieci, Twoje dziecko powinno pozostać w domu przez czas trwania choroby.  Gdy Twoje dziecko będzie już gotowe do powrotu do przedszkola, będziemy wdzięczni za dostarczenie oświadczenia od lekarza, że dziecko jest wolne od zakażeń.

WYŻYWIENIE

Rozumiemy, że dzieci muszą mieć szczegółowo określoną dietę. Jeśli chcesz ograniczyć lub wykluczyć określone elementy z diety Twojego dziecka z jakiegokolwiek powodu, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie z wyprzedzeniem, a zapewnimy Twojemu dziecku skład diety zgodny z Twoimi życzeniami.