Ramowy rozkład dnia

Zapewniamy opiekę nad dzieckiem od poniedziałku do piątku każdego tygodnia oprócz dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach 6.00 : 18.00 .

Rozkład dnia daje dzieciom poczucie stabilności i bezpieczeństwa, którego potrzebują w tak wczesnej fazie życia.
Dlatego też staramy się zapewnić stabilne ramy, które systematyzują codzienne życie, ale pozostawiają też dużo miejsca na dodatkowe i spontaniczne działania.

Ramowy rozkład dnia grupy " Małe Kangurki "

Pobierz Plik:

(ramowyplandniagrupymaekangurki.pdf)

Ramowy rozkład dnia grupy " Kangurki "

Pobierz Plik:

(ramowyplandniagrupykangurki.pdf)