Zespół

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na opiekę i edukację Twojego dziecka. Aby odpowiednio zachęcić twoje dziecko do personalnego i edukacyjnego rozwoju, nasi profesjonalni pedagodzy stosują unikalne podejście pedagogiczne, które jest kombinacją walorów edukacyjnych oraz atmosfery wolności i zabawy zachęcającej do nauki.

Nasi nauczyciele rozwijają się w sposób ciągły, a nowe metody wprowadzają w życie podczas codziennej pracy. Te nowoczesne metody są wcielane w życie poprzez ćwiczenia oparte na zabawie i sumiennie prowadzone zajęcia edukacyjne.

Wszyscy czujemy się zobowiązani – także rodzice – aby zachęcać nasze dzieci do rozwoju osobistego, ich niezależności i kreatywności. Ponieważ nie da się tego dokonać bez wsparcia rodziny i przyjaciół, wspieramy rodziców w edukowaniu ich dzieci w sposób zgodny z ich własnymi wartościami i wierzeniami.

Razem możemy przygotować Twoje dzieci do wspaniałego życia, które czeka na nie w pszyszłości!

Poznaj naszych pracowników :

Marek Lipkowski - właściciel

właściciel - Marek Lipkowski