Nasza filozofia

Doskonały system edukacji, absolutne zaangażowanie oraz profesjonalna opieka nad dziećmi na poziomie niespotykanym w innych placówkach. To są wartości kultywowane w firmie Przedszkole Niepubliczne "Kangurek".

Od placówek przedszkolnych wymagane jest by rozwijały się z każdym dniem, lecz zbyt często koncentrują się one albo na stworzeniu środowiska, w którym dzieci będą czerpały radość z przeżywania dzieciństwa i rozwijały się naturalnie, lub są zmuszane do skupienia się jedynie na umysłowym rozwoju dzieci w celu osiągnięcia jak najwyższych punktacji podczas testów w późniejszym życiu.

Przedszkole Niepubliczne "Kangurek" jest inne. Kładziemy duży nacisk na aktywność fizyczną pod okiem specjalistów, a także korzystamy z szerokiej gamy gier i zabaw edukacyjnych, aby uwolnić  pełen potencjał intelektualny i kreatywność Twojego dziecka.

Naszym celem jest indywidualne podejście do rozwoju każdego dziecka i wykorzystanie w odpowiednim stosunku elementów edukacyjnych i rekreacji.